Hoşgeldiniz  

Selçuklu Ocakları’ndan Babaoğlu’na ziyaret

admin | 28 Nisan 2019 | Genel A- A+

Selçuklu Ocakları Erenler İlçe Başkanı Veysel Tepe ve yönetim kurulu üyeleri Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

BİLGİ VERDİLER

Selçuklu Ocakları Erenler İlçe Başkanı Veysel Tepe, Başkan Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ocak çalışmaları hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Tepe “Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu Selçuklu Ocakları olarak ziyaret ederek Ocak faaliyetleri hakkında bilgi vererek  istişarede bulunduk.  Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Babaoğlu ise Selçuklu Ocakları Erenler İlçe Başkanı ve yönetimine ziyaretleridnen dolayı  teşekkür ederek Başkan Tepe’ye ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.