Hoşgeldiniz  

Sakarya Barosu adına Hatıra Ormanı oluşturulacak

admin | 02 Nisan 2019 | Genel, Gündem A- A+

Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Sakarya Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun’a ziyarette bulundu.

Kurşun’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Burak, Kurşu’na Sakarya Barosu’na ait ‘Adalet Saati’ hediye ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Orman Bölge Müdürü Kurşun ise Başkan Burak’a tabak hediye ederek, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti.

Hatıra Ormanı
Ziyarette Başkan Burak, geçen hafta Orman Haftası olması sebebiyle öncelikle Kurşu’nun Orman Haftasını kutladı. Daha sonra, Orman Bölge Müdürlüğü ve Sakarya Barosu iş birliği ile Söğütlü Akgöl mevkiinde fidan dikimi yapılarak, Sakarya Barosu adına Hatıra Ormanı oluşturacaklarını duyuran Başkan Burak, “Baromuz ve Orman Bölge Müdürlüğümüz iş birliği ile oluşturacağımız Hatıra Ormanı güzel bir proje oldu. Desteklerinden dolayı Orman Bölge Müdürümüz Okan Kurşun’a teşekkür ediyorum. İnşallah 3 Nisan’da Hatıra Ormanımızı oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.