Hoşgeldiniz  

SAADET ADAYI ÖZTÜRK; Evlenecek gençlere düğün hediyesi Belediye’den

admin | 24 Mart 2019 | Siyaset A- A+

Yeni Oluşum Hareketi’nin her geçen gün yeni katılımlarla güç kazandığını vurgulayan Niyazi Ergün Öztürk, vatandaşların kendisine gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Köy kahvelerinde konuşan Öztürk’e çevre köylerin muhtarları ve sivil toplum örgütlerinin başkanları da eşlik etti

Saadet Partisi Kaynarca Belediye Başkan Adayı Niyazi Ergün Öztürk, Kulaklı’dan sonra seçim çalışmalarını, Taşoluk, Kadıköy ve Okçular Köyü’nde sürdürdü. 
Yeni Oluşum Hareketi’nin her geçen gün yeni katılımlarla güç kazandığını vurgulayan Niyazi Ergün Öztürk, vatandaşların kendisine gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Köy kahvelerinde konuşan Öztürk’e çevre köylerin muhtarları ve sivil toplum örgütlerinin başkanları da eşlik etti. 


EVLENEN GENÇLERE HEDİYE
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Niyazi Ergün Öztürk şöyle konuştu: “Biz Kaynarcalılar büyük bir aileyiz. Atalarımızdan gördüğümüz gibi yaşıyoruz, dededen toruna tanışıyoruz. İyi günümüzde kötü günümüzde birbirimizin yanında oluyoruz. Düğünlerimiz kalabalık, cenazelerimiz kalabalık bu güzellikleri geleneksel kültürümüzü yaşatmalıyız. Biz de kazanmamız durumunda Belediye olarak evlenecek gençlerimize hediyemiz olacak. Evlenen yuva kuran gençlere yardım etmek lazım. Biz de gençlerin ekonomik durumuna göre evlenecek her çifte yatak odası, televizyon, buzdolabı gibi düğün hediyeleri vereceğiz.” 


İŞ TAKİP BİRİMİ 
Belediyeciliğin doğumdan ölüme kadar insanlara hizmet etmek olduğunun altını çizen Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Niyazi Ergün Öztürk  “Ben sizin hizmetkârınız olacağım. Her zaman aranızda olacağım köy kahvelerinde dertlerinizi dinleyeceğim. Belediye’nin kapısını sökeceğiz rahatlıkla gelebileceksiniz. Belediye veya diğer resmi kurumlarda işi olanlar için dilekçe yazmaktan iş takibine kadar görev yapacak iş takibi görevlileri sizin hizmetinizde olacaklar.


BELEDİYE’YE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ
Tarımla geçinen ilçemizde belediyemizde kuracağımız müdürlükte iki ziraat mühendisi arkadaşımızı işe alacağız. Toprak tahlilinden, tarımsal verimliliğe kadar her konuda hizmet vereceğiz. Sakarya’da hayvancılığın merkezi ilçemizde mezbaha ve hayvan pazarı en kısa zamanda hizmete girecek. Lahana ve sebze pazarını da modern hale getireceğiz” diye konuştu. 

Öztürk Yeni Oluşum Hareketi’nin bazılarını rahatsız ettiğini belirterek, “Onlar küfür de etseler biz tahrik olmayacağız, efendiliğimizi bozmayacağız” dedi. 

Süt Birliği Başkanı ve Taşoluk Köyü Muhtarı Memduh Özdemir ise Taşoluk, Okçular ve çevre köylerinin ihmal edildiğini belirterek, “Taş ocağı dibimizde ama buranın taşını başka yere çekiyorlar, bizim yollarımıza atmıyorlar. Bazı AKP’li yerel siyasetçiler, “Köylerin çöp kutusuna ihtiyacımı var diyerek bir çöp kutusunu bile çok görüyorlar. Bu anlayışı kınıyorum” dedi. 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.