Hoşgeldiniz  

MBD ORTAÖĞRETİM ETÜTLERE BAŞLADI

admin | 03 Mart 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Yerel Haberler A- A+

Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı, Üniversite Teşkilatı Abileri ile beraber etütlere, soru çözümlere ve bire bir ders çalışmalarına başladı.

Ortaöğretim Teşkilatı olarak hafta sonları kendilerini derslere ayıran gençlere AYT-TYT sınavlarına yönelik Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Matematik, Fizik, Biyoloji vb. dersler anlatılıyor. Aynı zamanda derslerin sonunda soru çözümleri ile beraber konular pekiştirilerek denemeler çözülüyor.

Vatana millete hayırlı bir evlat olma yolunda ilerleyen Milli Birlik Ve Düşünce Derneği Ortaöğretim Teşkilatı, “Etütlerin bu hafta sonundan itibaren başlayıp her hafta sonu devam edecektir. Üniversite Teşkilatı Abilerimiz de başımızda yer alarak gerek bilgilerinden gerek ise tecrübelerinden yer alarak verimli saatler geçiriyoruz. Allah yardımcımız olsun.” İfadelerini kullandı. 

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.