Hoşgeldiniz  

İl Başkanı Yılmaz’dan Yalçın Bayraktar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

admin | 03 Mayıs 2019 | Genel A- A+

Selçuklu Ocakları Sakarya İl Başkanı Enver Yılmaz Sapanca ilçe Başkanı Olarak Atanan Yavuz Bayraktar’a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Enver Yılmaz Şehir dışında olmam sebebiyle yetki belgesinin verildiği programa katılamadım Genel Başkanımız Eyüp Yılmaz’tarafından Yalçın Başkanımıza Yetkisi Bizzat Teslim edildi bu vesileye bizde bugün hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik her geçen gün büyümeye güçlenmeye devam ediyoruz teşkilatlarımızı kurmaya gece gündüz demeden davamız için mücadelemizi sürdürmeye devam ediyoruz Yalçın Başkanımıza çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyorum bundan sonra birlikteyiz allah cc yardımcımız olsun ”dedi.

Yalçın Bayraktar İl başkanım Enver Yılmaz’ın nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum inşallah var gücümüzle davamıza için çalışacağız en kısa zamanda sapanca ilçemize ilçe binamızı kazandıracak ve faaliyetlerimize devam edeceğiz”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.