Hoşgeldiniz  

GÖNÜL COĞRAFYASININ YENİ DURAKLARI AFYON VE UŞAK OLDU

admin | 27 Şubat 2019 | Eğitim, Foto Galeri, Genel, Yerel Haberler A- A+

Gelin raflarda tozlanan kitaplarımızı kardeşlerimiz için bağışlayalım, diyen Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Gönül Coğrafyası ekibi gönül duraklarına yenilerini ekledi. Sırasıyla Hakkari, Van, Şanlıurfa, Hatay, Mardin, Muğla, Sakarya, Gaziantep, Konya ve Diyarbakır’a yardımlarını gerçekleştiren ekip gönül köprüsüne Afyon ve Uşak’ı da ekledi.

Sosyal medyada #BizHazırızYaSiz hashtagı ile çalışmalarını sürdüren ekibe sosyal medya ilgi ve alaka artmaya başladı. Gelen çağrılarında hesaplarda paylaşılması sonucu yüzlerce kitap, defter, kalem, malzeme vs. toplandı.

Gönül Coğrafyası’na çağrı yapan Afyon ve Uşak’taki kardeşlerimiz için gereken destek sağlanarak kargolar hazır edildi.

Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz parolası ile yola devam eden Gönül Coğrafyası ekibi, “Türkiye’mizin her yerine ulaşmaya, yardımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Ayrıca önümüzdeki günlerde ise şehrimizde yapacağımız ziyaretler ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Sonuna kadar taviz vermeden, yüzleri güldürmeye, mutluluklara mutluluk katmaya devam etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.