Hoşgeldiniz  

Başkan Yılmaz’dan sert ”ezan” tepkisi

admin | 10 Mart 2019 | Foto Galeri, Genel, Türkiye Gündemi, Yerel Haberler A- A+

Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Eyüp YILMAZ, Yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı.

Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Eyüp Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle cuma akşamı Taksim’de bir araya gelen kadın gruplar yürüyüş düzenlemiş, gruplar ezanın okunmasıyla birlikte ıslık çalmaya başlamıştı. Bu görüntüye Başkan Yılmaz sert tepki gösterdi.

Taksim’de CHP ve HDP’nin öncülüğünde güya kadınlar günü için bir araya gelen bir grup Ezan-ı Muhammediye’ye terbiyesizlik ettiler. Ezana hürmet etmeyen, bayrağa da hürmet etmez.Ezana sahip çıkmayan, yarın öbür gün ülkesine ve milletine de ihanet eder.

Bizler ecdadı Osmanlı’yız, elhamdülillah müslümanız %98 müslüman olan bir ülkede şer güçlerin bir araya gelerek dinimize, inançlarımıza yapmış oldukları bu iğrenç aşağılık hareketi tüm kalbimle lanetliyorum ve buradan sesleniyorum; Bizlerin kırmızı çizgisi olan inançlarımız, örf, adetlerimizi hiçe sayarak attığınız her adım için yarın öbür gün size çok ağır şekilde hesap sorulacaktır. Aklınızı başınıza toplayın, siz toplamazsanız biz toplatmasını biliriz.Kimse arka ayağıyla kulağını kaşımasın, en son azdan az, çoktan çok gider bilesiniz.”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Başkan Yılmaz’dan sert ”ezan” tepkisi için 3 Yorum

  1. Nedim Sarı dedi ki:

    Helal olsun başkanım tırnağına zeval gelmesin ölümüne yanın dayız devletin başındakiler böyle posta koyamıyor rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle.

  2. Hakikat dedi ki:

    Helal olsun cumhurbaşkanı bukadar keskin konuşamıyor tebrikler eksik olmayın.

  3. Şeyma Yıldırım dedi ki:

    Yiğit bakışın dan belli olur helal sana yiğidim.

YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.