Hoşgeldiniz  

AHMET GÜMÜŞ ARİFİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

admin | 23 Haziran 2019 | Genel A- A+

Genel Merkezi Sakarya’da bulunan Selçuklu Ocakları, Arifiye İlçe Başkanlığına Ahmet Gümüş’ü Atadı.

Gümüş ; Çıkmış olduğumuz bu yolda başta Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Sayın Eyüp YILMAZ’a, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve sakarya il başkanım Enver Yılmaz’a beni bu oluşum içine layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Davamız , Selçuklu Ocakları’mız için son nefesimize kadar çalışacağız . Rabbim davamızı , yolumuzu muvaffak eylesin.

İl Başkanı Enver Yılmaz; Sakarya da hızlı bir şekilde teşkilatlarımızı kurmaya devam ediyoruz kısa süre içerisinde inşallah tüm ilçe teşkilatlarımızı tamamlamış olacağız bu vesileyle Arifiye ilçe başkanı olarak Ahmet Gümüş’ü Yetkilendirdik rabbim hayırlı uğurlu etsin aramıza hoş geldi” dedi

Genel Başkan YILMAZ ; Değerli kardeşimiz Ahmet Gümüş’ün aramızda bulunmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Davamıza katılarak bizi onure etti. Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
YASAL UYARI : Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.